Понеділок, 22.04.2019, 23:28
Вітаємо Вас Гість | RSS

 Лебединська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №6

Меню сайту
Сайти вчителів
Інформація від МВС
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 169
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Довідка про стан реалізації Національної стратегії з оздоровчої рухової активності на період до 2025

Аналіз стану реалізації Національної стратегії з оздоровчої рухової активності на період до 2025 року «Рухова активність – здоровий спосіб життя-здорова нація» показав, що учні школи залучаються до рухової активності у різних формах і видах.

З вересня місяця 2018-2019 навчального року видані накази по школі:

від 03.09.2018 №179- ОД « Про проведення заходів Олімпійського тижня Всеукраїнського Олімпійського уроку та Дня фізичної культури і спорту», від 04.09.2018 №191-ОД «Про організацію вивчення предмета «Фізична культура» у 2018-2019 навчальному році», від11.09.2018 №198-ОД «Про проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості учнів школи у 2018 році», від 11.09.2018 №201/1-ОД «Про організацію позакласної роботи з фізичної культури, від 08.11. 2018 року № 265– ОД « Про затвердження Плану заходів на 2018-2019 навчальний рік з оздоровчої рухової активності на період до 2025 року «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація».

Для проведення занять з фізичної культури та проведення спортивних заходів функціонують спортивний зал, спортмайданчик, ігровий майданчик для учнів початкової школи. Постійно здійснюється забезпечення спортивним інвентарем.

У закладі постійно проводиться інформаційно-профілактична робота, спрямована на популяризацію здорового способу життя.

Здійснюються заходи, спрямовані на популяризацію та утвердження здорового і безпечного способу життя та культури здоров’я.

Працює музей Спортивної слави, під час відвідування якого учні дізнаються про видатних українських спортсменів, досягнення спортсменів-земляків, про розвиток різних видів спорту. У 2017 році, у рік Японії, на базі музею було проведено усний журнал «Японія спортивна», активними учасниками якого були учні 8-го класу (класний керівник Дехтярьова О.М.)

Класними керівниками на виховних годинах проводиться роз’яснювальна робота про шкідливість тютюнопаління та наркоманії, про важливість оздоровчої рухової активності.

Під час проведення декади основ здоров’я (вчитель Верхова В.Ю.) були розроблені методичні рекомендації, пам’ятки щодо пропаганди здорового способу життя.

2

З метою пропаганди здорового способу життя та подальшого розвитку фізичної культури і спорту організовуються спортивно – масові заходи : Олімпійські уроки, олімпійський тиждень, «Олімпійське лелеченя», ранкові зарядки;фестиваль Спорту, краси і здоров’я; спортивні змагання за участю батьків «Родина за здоровий спосіб життя», проводяться зустрічі з видатними українськими спортсменами. Школа співпрацює з головою обласного відділення НОК, олімпійською чемпіонкою з біатлону О.Ю.Петровою. За її підтримки проводяться Олімпійський день у школі, фестиваль спорту, зустрічі з олімпійськими чемпіонами.

Учні школи залучаються до роботи в спортивних гуртках, секціях. Станом на 01 жовтня 2018 року спортивні секції і гуртки відвідує 192 учні (60%).

Адміністрація школи забезпечує участь учнів у міських, обласних спортивних змаганнях.

Залучаються учні й до проведення ранкових зарядок. З жовтня місяця впроваджуються динамічні перерви.

Одним із видів рухової активності є проведення туристичних походів до с.Червлене. Найактивнішими у цьому є учні 10-го класу (класний керівник Кудлай А.Б.).

Учителем фізичної культури здійснюється щорічне оцінювання фізичної підготовленості учнів.

Але у роботі педагогічного колективу щодо реалізації стратегії рухової активності учнів є ще ряд завдань, які потребують вирішення.

Рекомендації:

 1. Учителю фізичної культури Доброносу Т.В.:
  1. вдосконалити проведення ранкових зарядок;
  2. добиватися вищої результативності участі учнів у спортивних змаганнях;
  3. постійно висвітлювати інформаційні матеріали, що стосуються тематики рухової активності, здорового способу життя на сайті школи;
  4. оновлювати матеріали стенду «Спортивне життя»;
  5. покращити рівень проведення роботи з учнями 10-11 класів з допризовної підготовки;
  6. активізувати роботу гуртка «Джура».
 2. Педагогу-організатору Горбатко А.О., класним керівникам вдосконалити проведення динамічних перерв.
 3. Класним керівникам:

3

  1. спланувати і забезпечити проведення родинно-спортивних заходів протягом навчального року;
  2. надавати допомогу учням у веденні щоденників здоров’я;
  3. оновити матеріали стендів у шкільному музеї спорту до 20.11.2018 року.

 

Заступник директора школи з НВР Н.В.Савенко

 

 

 

 

Пошук
Календар
Друзі сайту


Гаряча лінія
Час

school6© 2019
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz