Понеділок, 17.06.2019, 13:50
Вітаємо Вас Гість | RSS

 Лебединська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №6

Меню сайту
Сайти вчителів
Інформація від МВС
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 169
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Наявність вакантних посад

Оголошення

З 03 травня 2019 року оголошується конкурс

на заміщення вакантної посади сторожа-двірника.

Конкурс на заміщення вакантної посади відбудеться 08 травня 2019 року

0 10.30 у приміщенні Лебединської ЗОШ № 6.

Адміністрація закладу

 

Оголошення

З 03 травня 2019 року продовжується конкурс

на заміщення вакантної посади бібліотекаря 0,5 ст., лаборанта 0,5 ст.

Конкурс на заміщення вакантної посади відбудеться 14 травня 2019 року

0 10.30 у приміщенні Лебединської ЗОШ № 6.

Адміністрація закладу

 

Оголошення

З 22 квітня 2019 року оголошується конкурс на заміщення вакантної посади бібліотекаря 0,5 ст. , лаборанта 0,5 ст.

Конкурс на заміщення вакантної посади відбудеться 03 травня 2019 року о  10.30 у приміщенні Лебединської ЗОШ І-ІІІ ст. №6.

Адміністрація закладу

 

 

 

Додаток № 1

до наказу № 42- ОД

від 15.02.2018

 

ПОЛОЖЕННЯ

про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад педагогічних працівників у Лебединській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №6

 

Загальні положення

 1. Дане Положення розроблено відповідно до Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», Кодексу законів про працю України, Положення про загальноосвітній навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 серпня 2010 року № 778, Статуту Лебединської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 Лебединської міської ради Сумської області, з метою якісного відбору та комплектування закладу педагогічними кадрами.
 2. Це Положення визначає порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад педагогічних працівників у Лебединській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 6 Лебединської міської ради Сумської області.
 3. Положення розроблено з метою забезпечення конкуренції, справедливості, неупередженості та прозорості при проведенні конкурсу.
 4. Педагогічним працівником закладу загальної середньої освіти може бути особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою та має педагогічну освіту відповідного фаху на рівні молодшого спеціаліста, спеціаліста або магістра, належний рівень професійної підготовки високі моральні якості та стан здоров’я, що дозволяє виконувати професійні обов’язки.
 5. Заміщенню шляхом проведення конкурсу підлягають усі вакантні посади педагогічних працівників у закладі, крім педагогічних працівників, які бажають зайняти вакантну посаду у межах навчального закладу .
 6. Прийняття на роботу осіб, які не пройшли конкурс, не допускається.
 7. Для проведення конкурсу з кандидатами на заміщення вакантних посад педагогічних працівників створюється комісія, до складу якої окрім адміністрації навчального закладу включаються представники відділу освіти (за згодою) та представники громадськості (за згодою).
 8. Комісія є правомочною, якщо на її засіданні присутні не менше 2/3 від загальної кількості членів комісії.

Умови проведення конкурсу

 1. Рішення про оголошення та проведення конкурсу приймається директором навчального закладу за наявності вакантної посади протягом десяти календарних днів.
 2. До участі у конкурсі на заміщення вакантної посади педагогічного працівника допускаються особи, які мають педагогічну освіту.
 3. Конкурс проводиться в усній формі.
 4. Конкурс проводиться поетапно:
 • Публікація оголошення про проведення конкурсу на офіційному сайті навчального закладу ;
 • Прийом документів кандидатів на заміщення вакантної посади, їх попередній розгляд на відповідність встановленим кваліфікаційним вимогам (протягом десяти днів);
 • проведення конкурсу та визначення переможця;
 • співбесіда з переможцем конкурсу.

Оголошення про конкурс.

 1. Після прийняття рішення директором школи про заміщення вакантної посади заклад загальної середньої освіти публікує оголошення про проведення конкурсу на офіційному сайті школи на другий день з моменту наявної вакантної посади.
 2. Оголошення про проведення конкурсу повинне містити такі відомості: назву вакантної посади, термін прийому документів, вимоги до кандидатів та може містити іншу інформацію, що не суперечить вимогам чинного законодавства України.

 

Прийом та розгляд документів на участь у конкурсі

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі на заміщення вакантної посади, подають до конкурсної комісії документи:

 • заяву про участь у конкурсі;
 • копію першої та другої сторінок паспорта громадянина України;
 • копію трудової книжки (при наявності);
 • копії документів про освіту з відповідними додатками;
 • за бажанням учасники можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, резюме, характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Забороняється вимагати відомості та документи, подання яких не передбачено законодавством.

Члени комісії перевіряють подані документи на відповідність їх встановленим вимогам щодо прийняття на відповідну посаду та приймають рішення про допущення кандидата для участі у конкурсі.

Особи, які виявили бажання працювати на посаді педпрацівника в закладі, та подали відповідні заяви до комісії підлягають проходженню конкурсів в порядку, визначеному цим Положенням.

Подані документи та матеріали зберігаються у голови комісії протягом одного року.

 

Проведення конкурсу та відбір кандидатів

За результатами розгляду поданих документів за рішенням комісіїкандидати можуть бути допущені до участі у конкурсі.

Конкурс із кандидатами на заміщення вакантних посад педагогічних працівників проводиться в усній формі протягом 10 календарних днів або дати вказаної у оголошенні.

На підставі розгляду поданих документів та результатів конкурсу з кандидатами, комісія на своєму засіданні рекомендує осіб для заміщення вакантних посад педагогічних працівників у заклад.

У разі відсутності кандидатів, які можуть бути рекомендованими на заміщення вакантних посад педагогічних працівників, або відсутності жодного претендента на заміщення вакантної посади педагогічних працівників приймається рішення про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади повторно.

Рішення комісії приймається простою більшістю голосів присутніх на її засіданні членів комісії. У разі рівного розподілу голосів вирішальним є голос голови комісії.

У рішенні комісії обов’язково зазначаються пропозиції щодо призначення кандидата-переможця на вакантну посаду, кандидата який є другим за результатами конкурсу – про занесення до кадрового резерву.

Засідання комісії оформлюється протоколом, який підписується всіма присутніми на засіданні членами комісії. Кожний член комісії може додати до протоколу свою окрему думку. Протокол зберігається у голови комісії протягом одного року.

Про результати конкурсу комісія повідомляє кандидатів після його завершення.


 

Пошук
Календар
Друзі сайту


Гаряча лінія
Час

school6© 2019
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz